Bazy Harcerskie  Zlot  HIP  eBiuro


Weź udział w Warsztatach Drużyna PRO

Już po raz trzeci zapraszamy wszystkich członków Związku Harcerstwa Polskiego – zwłaszcza drużynowych, przybocznych i instruktorów – którzy ukończyli 16. rok na Warsztaty Drużyna PRO.

Wśród tematów zajęć znajdą się m.in. wykorzystanie harcerskiego doświadczenia na rynku pracy, pozyskiwanie środków na harcerską działalność, edukacja globalna, sytuacje intymne w pracy wychowawczej, zarządzanie zespołem czy tworzenie własnego wizerunku.

Prowadzący zajęcia to m.in.: hm. Dariusz Supeł – przewodniczący ZHP,  hm. Maciej Młynarczyk – przewodniczący Programowego Ruchu Odkrywców, hm. Justyna Sikorska – członkini Głównej Kwatery ZHP, hm. Martyna Kowacka – rzecznik prasowy ZHP, hm. Aleksandra Klimaczak – kierowniczka Wydziału Pozyskiwania Środków GK ZHP, hm. Weronika Chrapońska-Chmielewska, hm. Wojciech Cabaj, Krzysztof Niepytalski – radca prawny w jednej z warszawskich kancelarii, phm. Renata Wrocławska – kierownik zespołu w Agencji Rekrutacyjnej oraz eksperci z Ośrodka Kultury Muzułmańskiej w Warszawie i Fundacji Kultury i Dziedzictwa Ormian Polskich.

W ramach imprezy w sobotni wieczór odbędzie się dyskusja „ZHP po grudniu 2017” z udziałem kandydatów do władz Związku, w tym kandydatów na funkcję Naczelnika ZHP.

Warsztaty odbywają się w XXI LO im. H. Kołłątaja w Warszawie w terminie 20-22 października 2017. Wpisowe wynosi 54 zł. Liczba uczestników ograniczona jest do 120 osób.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej. 

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy.

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Sorry, comments are closed for this post.